Yükleniyor...

Yeni Bir Hayat, global yatırım planlaması alanında hizmet vermekte, yatırım yoluyla dünya vatandaşlığı, daimi oturum programları...

Yeni Bir Hayat, global yatırım planlaması alanında hizmet vermekte, yatırım yoluyla dünya vatandaşlığı, daimi oturum programları, uluslararası gayrimenkul yatırımları, varlık yönetimi ve uluslararası şirket kurulum alanlarına odaklanmaktadır.

Kurulduğu günden beri yüzlerce yatırımcı ve aileyi Avrupa ve Amerika coğrafyalarındaki seçkin yatırım fırsatları ile buluşturan Yeni Bir Hayat 2017 yılından itibaren İngiltere merkezli Terranova Global çatısı altında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Terranova Global, Londra ve Malta ofisleri ile uluslararası yatırımcılara dünyanın seçkin ülkeleri ve Türkiye’deki bireysel yatırım seçenekleri hakkında danışmanlık vermektedir.

Yeni Bir Hayat’ın yoğunlaştığı programlar İngiltere, Malta, İspanya, Portekiz, AB ve Karayip Ülkeleri olup, programlar kapsamındaki yatırım alternatifleri, gayrimenkul satın alma, devlet tahvili alımı, banka veya altyapı projesi yatırımı, şirket yatırımı ya da hisse alımı olarak sıralanmaktadır.

Toplantı Bilgileri

Toplantı Yeri : İSTANBUL HİLTON MASLAK

Toplantı Günü : Çarşamba

Toplantı Saati : 12:30

Dönem Başkanı

Güzide Sertbaş

Kulüp Başkanı

2023 - 2024